ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Raport z inwestycji gminnych

02.11.2015
Ruszyła przebudowa ulicy Ogrodowej w Ząbkowicach Śląskich, drogi wewnętrznej w Zwróconej oraz drogi dojazdowej do bloków mieszkalnych i garaży w Bobolicach. Trwa budowa chodnika przy ul. Ziębickiej (od strony Osiedla Kwiatowego) i remont wieży zegarowej ząbkowickiego zamku.

Niedawno zakończyły się prace na ul. Kusocińskiego, odebrano drogi wewnętrzne w Bobolicach i Olbrachcicach Wielkich. Powoli dobiegają końca pozostałe inwestycje - realizowane w 2015 r. Przypomnijmy, że w tym roku zakończona została przebudowa ul. Staszica, zabezpieczono trzy odcinki murów miejskich oraz zabezpieczono mur oporowy przy ul. Proletariatczyków. Trwają procedury związane z wyłonieniem zastępczego wykonawcy ulicy Jasnej i ulicy Świerkowej.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.