ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Rozpoczął się nabór wniosków o organizację staży dla osób w wieku 18-29 lat

24.07.2015
Szanowni Pracodawcy, informujemy, że Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śl. z dniem 24 lipca 2015 r. ogłasza nabór wniosków o organizację staży w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (PO WER) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Nabór będzie trwał do dnia 31 lipca 2015 r.

Czas trwania stażu dla osób bezrobotnych nie może być dłuższy niż do 16 grudnia 2015 r.

Uczestnikami projektu mogą być osoby młode w wieku 18-29 lat bez pracy, zarejestrowane
w Powiatowym Urzędzie Pracy jako bezrobotne (należące do II profilu pomocy), które nie uczestniczą w kształceniu i szkoleniu (tzw. młodzież NEET), zgodnie z definicją osoby z kategorii NEET przyjętą w Programie Operacyjnym Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, należące co najmniej do jednej z poniższych grup:

- osoby długotrwale bezrobotne,

- osoby niepełnosprawne,

- osób o niskich kwalifikacjach (osoby z wykształceniem poniżej i podstawowym, 
  gimnazjalnym, ponadgimnazjalnym),

Wnioski o organizację stażu należy składać w siedzibie PUP  lub przesłać pocztą tradycyjną na adres: Powiatowy Urząd Pracy; 57-200 Ząbkowice Śląskie, ul. Powstańców Warszawy 7 (decyduje data wpływu do PUP).

Bliższe informacje udzielane są:

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich ul. Powstańców Warszawy 7
Pokój nr 15 (I piętro) - Wnioski o zorganizowanie stażu, tel. 74 8 166 715

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.