ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

01.09.2016
Uczniowie w całej Polsce usłyszeli już pierwszy dzwonek, zwiastujący rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2016/2017. Podczas uroczystego apelu w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki, burmistrz Marcin Orzeszek życzył uczniom powodzenia i wytrwałości w nowym roku szkolnym, owocnej pracy i mało stresu nauczycielom a rodzicom, aby w czerwcu, gdy zobaczą świadectwa swoich dzieci, uśmiech zagościł na ich twarzach.

W Gminie Ząbkowice Śląskie w nowym roku szkolnym naukę rozpoczęło 1758 uczniów w 6 szkołach podstawowych i 2 gimnazjach oraz 713 przedszkolaków w 4 publicznych przedszkolach, 7 oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz 3 grupach żłobkowych. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.