ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Rozstrzygnięcie konkursu „ZDJĘCIE CYK – BILET PYK!”

07.04.2021
Konkurs dla sympatyków Ząbkowickiej Komunikacji Publicznej rozstrzygnięty!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy wyniki – zgodnie z Regulaminem Konkursu, zwyciężyło 5 autorów zdjęć z największą ilością polubień/reakcji na Fanpage Miasto Krzywej Wieży i Frankensteina, którzy poprawnie wykonali zadanie konkursowe.

Zadaniem konkursowym było wykonanie zdjęcia w autobusie Ząbkowickiej Komunikacji Publicznej, opublikowanie go pod postem konkursowym w polu „komenatrz” oraz polubienie posta konkursowego i Fanpage Ząbkowice Śląskie Miasto Krzywej Wieży.

Każdy zwycięzca otrzymuje bilet miesięczny ZKP dla 1 osoby + prezent niespodziankę!

Zwycięzcy:

Magdalena Pawłowska – 127 otrzymanych polubień;

Krzysztof Kraszewski – 78 otrzymanych polubień;

Marta Ucińska – 49 otrzymanych polubień;

Małgorzata Koman – 38 otrzymanych polubień;

Beata Klita – 26 otrzymanych polubień.

Nagroda pocieszenia:

Piotr Pawłowski – 185 otrzymanych polubień (największa ilość „lajków”, zdjęcie przy autobusie Ząbkowickiej Komunikacji Publicznej)

Gratulujemy!

Nagrody do odebrania w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich (ul. 1 Maja 15).

Zapraszamy i zachęcamy do korzystania z Ząbkowickiej Komunikacji Publicznej, a także do upamiętniania swoich wycieczek na zdjęciach – warto być przygotowanym na kolejne konkursy :)

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.