ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„Rozwój, biznes i innowacje” – weź udział w bezpłatnej konferencji!

08.06.2015
Informujemy, że Fundusz Regionu Wałbrzyskiego i Dolnośląski Portal Gospodarczy Naszbiznes24.pl organizują bezpłatną konferencję pod hasłem „Rozwój, biznes i innowacje”. Wydarzenie będzie okazją do zdobycia informacji na temat nowinek biznesowych, nawiązania kontaktów, a także cenną płaszczyzną wymiany doświadczeń.

Spotkanie odbędzie się w środę 17 czerwca 2015 roku w godz. 10:00-13:00 w wałbrzyskiej Starej Kopalni. 

W czasie konferencji spotkają się przedsiębiorcy, osoby planujące założyć działalność gospodarczą oraz eksperci i praktycy.

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ W KONFERENCJI

 „Rozwój, biznes i innowacje” będzie sporą dawką wiedzy o technologiach i najnowszych trendach w prowadzeniu biznesu. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wystąpień m.in. na temat zalet prototypowania i trendów technologicznych, a także możliwości finansowania i bezpłatnego wsparcia startupów.

Wydarzenie skierowane jest do osób, które prowadzą działalność gospodarczą albo zarządzają firmą, a także do tych, którzy szukają praktycznej wiedzy na temat tworzenia innowacyjnych produktów, komunikacji z klientami oraz zewnętrznych źródeł finansowania przedsiębiorstwa.

„Rozwój, biznes i innowacje” to spotkanie dla twórców firm technologicznych oraz tych wszystkich, którzy szanse rozwoju swojego biznesu upatrują w wykorzystaniu nowoczesnych i innowacyjnych metod zarządzania, marketingu i projektowania usług.

W ramach konferencji funkcjonować będzie strefa doradcza, gdzie goście będą mogli uzyskać bezpłatne wsparcie doradcze z zakresu prawa, podatków, promocji czy planowania biznesu. Zaplanowano także wystąpienia przedstawicieli świata biznesu oraz praktyczne warsztaty poświęcone budowaniu biznesowego wizerunku osób.

Szczegóły: redakcja@naszbiznes24.pl, tel: +48 74 644 70 80, mobil: +48 603 60 60 70

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.