ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Rusza III edycja „Zielonej Gminy”

17.03.2016
Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy do wzięcia udziału w III edycji akcji „Zielona Gmina”. Udział wziąć mogą wszyscy mieszkańcy, wspólnoty mieszkaniowe czy instytucje. „Chcemy, aby akcja ta była impulsem do większych zmian w Państwa okolicy. Zachęcam do składania propozycji nasadzeń naszych rodzimych gatunków roślin, a zwłaszcza drzew owocowych, by każdej wiosny nasza gmina była nie tylko zielona, ale i pięknie ukwiecona” – zachęca Burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek.

Wszystkie prace techniczne przeprowadzane będą we własnym zakresie mieszkańców dlatego najlepiej zorganizować się w zespół lub grupę ochotników do zaprojektowania i wykonania   nasadzeń.

Akcja „Zielona Gmina Ząbkowice Śląskie” będzie przebiegała w   trzech etapach:

  1. Przyjmowanie propozycji nasadzeń
  2. Sfinansowanie przez Gminę zakupu  sadzonek w ramach posiadanego budżetu.
  3. Wykonanie przez mieszkańców nasadzeń przez zgłoszone zespoły/ grupy ochotników.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o składanie formularzy zgłoszeniowych pisemnie do 31 marca 2015 roku, wg załączonego wzoru, uwzględniając miejsce i gatunek drzew/krzewów. Miejscem nasadzeń musi być działka będąca własnością gminy położona w granicach administracyjnych Gminy Ząbkowice Śląskie.

Wyżej wymieniony formularz można dostarczyć osobiście, pocztą zwykłą lub za pośrednictwem Internetu na adres:

Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich

ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie,

Adres e-mail: urzad@zabkowiceslaskie.pl­

 Wzór formularza uprawniającego do wzięcia udziału w przedmiotowej akcji dostępny jest w Biurze Obsługi Interesanta oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich.

Dodatkowych informacji w sprawie akcji „Zielona Gmina Ząbkowice Śląskie” udziela Anna  Majorczyk - pokój nr 31 (II piętro) w Urzędzie Miejskim

nr tel. (74) 8-165-358,

e-mail: anna.majorczyk@zabkowiceslaskie.pl

 

formularz-zgoszenia-udziau-w-akcji.docx

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.