ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Rusza nabór wniosków o dotacje na prace przy zabytkach

12.04.2021
Do 10 czerwca 2021 roku trwa nabór wniosków o przyznanie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków, położonych na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie.

Dotacje z budżetu Gminy przyznawane są na podstawie Uchwały Rady Miejskiej Ząbkowic Nr V/26/2008 z dnia 25 kwietnia 2008r. regulującej zasady udzielania dotacji na prace przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków. O dotacje mogą ubiegać się osoby fizyczne lub jednostki organizacyjne posiadające tytuł prawny do zabytku.

Pełna treść ogłoszenia dostępna na BIPie: https://bip.zabkowiceslaskie.pl/artykul/191/5660/nabor-wnioskow-o-udzielenie-z-budzetu-miasta-i-gminy-zabkowice-slaskie-w-2021-r-dotacji-celowych-na-prace-konserwatorskie-restauratorskie-lub-roboty-budowlane-przy-zabytkach-wpisanych-do-rejestru-zabytkow-polozonych-na-obszarze-gminy-zabkowice-slaskie 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.