ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Rusza oficjalny nabór Kandydatów do Ząbkowickiego Inkubatora Przedsiębiorczości!

23.11.2023
Prowadzisz działalność gospodarczą nie dłużej niż 36 miesięcy lub zamierzasz ją założyć? Twoja działalność wpisuje się w Dolnośląskie Inteligentne Specjalizacje? Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi „TAK” to wypełnij formularz zgłoszeniowy Kandydata do Ząbkowickiego Inkubatora Przedsiębiorczości (do pobrania poniżej) i nawiąż z nami współpracę.

Wypełniony i podpisany formularz Kandydata prosimy przesyłać na adres e-mail: inkubator@zabkowiceslaskie.pl lub złożyć w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich.

 

Regulamin Ząbkowickiego Inkubatora Przedsiębiorczości wraz z załącznikami dostępny TUTAJ.

 

Ząbkowicki Inkubator Przedsiębiorczości został utworzony w wyniku realizacji projektu pn. Utworzenie infrastruktury przeznaczonej dla przedsiębiorców w Kłodzku, Ziębicach i Ząbkowicach Śląskich współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 – działanie 1.3 Rozwój przedsiębiorczości.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.