ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ruszają zapisy do ZLF 2016/2017 - aktywne weekendy w Hali Słonecznej

28.10.2016
Już po raz czternasty w Mieście Krzywej Wieży i Frankensteina odbędą się rozgrywki futsalowe dla dorosłych. Od końca listopada 2016 r. do początku marca 2017 r. kilkuset zawodników rywalizowało będzie na parkiecie Hali Słonecznej. W niemalże każdy weekend od godzin porannych do późnowieczornych rozgrywane będą mecze piłki nożnej w I, II i III lidze. Zaplanujcie więc już dziś aktywne weekendy w Hali Słonecznej. Zapisy ruszyły!

Ząbkowicka Liga Futsalu to największa, cykliczna impreza sportowa w regionie, skupiająca co tydzień około 400 aktywnych piłkarzy z różnych miejscowości Powiatu Ząbkowickiego, Dolnego Śląska i Opolszczyzny. Drużyny występujące w lidze rozgrywają swoje mecze w weekendy (soboty, niedziele), a każde spotkanie trwa 2 x 20 min. Corocznie w rozgrywkach występuje około 30 zespołów rywalizujących w trzech ligach.

Organizatorem rozgrywek futsalowych jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ząbkowicach Śląskich, a honorowymi patronami są Burmistrz Ząbkowic Śląskich oraz Starosta Ząbkowicki. Równolegle z Ząbkowicką Ligą Futsalu odbywa się również Liga Mini Futsalu, w której udział biorą uczniowie szkół podstawowych. Zapraszamy do udziału. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.