ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ruszyła Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Boksie – Ząbkowice Śląskie 2016

04.07.2016
Przez cały najbliższy tydzień na ząbkowickiej Hali Słonecznej rywalizować będą najlepsi młodzi pięściarze Polski w ramach XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich – Dolny Śląsk 2016. Ząbkowice Śląskie są gospodarzem rywalizacji w boskie chłopców i dziewcząt. W niedzielę rozpoczęły się pierwsze walki eliminacyjne. W sobotę odbędą się walki finałowe dziewcząt, a w niedzielę chłopców.

Młodych sportowców w Mieście Krzywej Wieży i Frankensteina powitał burmistrz Marcin Orzeszek, życząc im udanej, sportowej rywalizacji w duchu olimpijskim. Burmistrz przyznał, że wprawdzie z tej olimpiady nikogo na igrzyska do Rio de Janeiro nie wyślemy, ale życzył wszystkim, aby pojechali reprezentować nasz kraj już na następnych igrzyskach za 4 lata. Podczas otwarcia zawodów odczytany został również list do zawodników od prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.