ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ruszyły zapisy na 10 Ząbkowicką – 27 sierpnia 2016 r.

02.03.2016
Ruszyły zapisy do trzeciej edycji biegu na 10 km w Ząbkowicach Śląskich „10 Ząbkowicka”, który odbędzie się podczas sztandarowej imprezy Gminy „Weekendu z Frankensteinem” - 27 sierpnia 2016 r. Tradycyjnie biegacze wyruszą w trasę liczącą równe 10 km, by spotkać się na mecie umiejscowionej w sercu miasta – Rynku. „Serdecznie zapraszam do udziału w III „10 Ząbkowickiej” - biegu na 10 km po malowniczej trasie, w pięknym i pełnym życzliwych ludzi Mieście Krzywej Wieży i Frankensteina! Do zobaczenia 27 sierpnia 2016 roku!” – zachęca burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek.

Organizatorzy w tym roku starają się o atest trasy w Polskim Związku Lekkiej Atletyki. Zapewniamy też, że dołożymy wszelkich starań, by edycja 2016 była jeszcze bardziej udana niż poprzednia. Nie zabraknie atrakcyjnych nagród rzeczowych dla najlepszych zawodników poszczególnych kategorii wiekowych. Biegacze mogą też liczyć na unikalne medale, ręczniki specjalnie wykonane z okazji biegów, a także ciekawe pakiety startowe. Ruszyły już zapisy, a do końca kwietnia opłata startowa wynosi tylko 20 zł. Zapraszamy do Ząbkowic Śląskich. Regulamin i zapisy na stronie www.zabkowicka10.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.