ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Siatkówka Plażowa - Otwarte Mistrzostwa Ząbkowic Śląskich

21.08.2012
W słoneczną sobotę na boiskach do piłki plażowej odbyły się Otwarte Mistrzostwa Ząbkowic Śląskich w Siatkówce Plażowej. Udział w sportowych zmaganiach na basenie wzięło kilkudziesięciu zawodników i zawodniczek.

W kategorii DZIEWCZĘTA zwyciężyła ekipa III LO w składzie Paulina Hanus, Justyna Petryszyn. Drugie miejsce zajęła ekipa Gimnazjum (Natalia Kowacka, Weronika Jakbowska), a trzecie drużyna Henryczki (Patrycja Chmiel, Dorota Nowicka).

W kategorii CHŁOPCÓW medal za pierwsze miejsce przypadł zespołowi Kamieniec 1 w składzie Konrad Lasota, Bartłomiej Okoń. Drugie miejsce wywalczyła ekipa Browar Bielawa (Dominik Chmielowiec, Bartosz Świgoń), a trzecie Harnaś Bielawa (Jarosław Teklak, Maciej Byczek).

tekst i fot. OSiR

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.