ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Skarb Frankensteina odnaleziony!

02.11.2015
Ponad 150 dzieci uczestniczyło w piątek w grze terenowej „Skarb Frankensteina – spotkanie z ząbkowickimi duchami” w Parku Miejskim w Ząbkowicach Śląskich. Serdecznie podziękowania należą się Stowarzyszeniu Animatorów Kultury SAK, które przygotowało całość tej niecodziennej imprezy.

Po zmroku, maszerując przez park i mając w rękach lampiony - uczestnicy gry spotykali się z postaciami z polskich legend, mitów i podań:  mamuną, miernikiem, południcą, strzygą, wodnikiem czy wiedźmą. Aby dalej wyruszyć w dalszą drogę dzieci musiały wykonać określone zadania. Frekwencja pozytywnie zaskoczyła organizatorów, a dzieci świetnie bawiły się przez ponad dwie godziny, by na końcu odnaleźć słodki „skarb Frankensteina”.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.