ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ślubowanie Pierwszoklasistów w Braszowicach

02.11.2016
Dzień 21 października 2016 r. na zawsze pozostanie w pamięci uczniów klasy I w Braszowicach. O godzinie 9.00 wypłynęli w długi rejs po oceanach, pod okiem Kapitana Jerzego Kacika i Pani Bożeny Malczyk. Na pokład zaproszono Gości: rodziców, dziadków, członków rodzin, uczniów klasy II i III, nauczycieli, przedstawicieli społeczności lokalnej i Panią Ewę Figzał- Zastępcę Burmistrza Ząbkowic Śl. W trakcie podróży załoga statku zatrzymywała się na wielu tropikalnych wyspach, gdzie wszyscy mogli podziwiać, jak przyszli uczniowie radzą sobie z wykonywaniem kolejnych zadań. Następnie uczniowie złożyli ślubowanie i zostali przyjęci do grona uczniów braszowickiej szkoły.

Dobór treści zawartych w scenariuszu uroczystości wyniknął z chęci przedstawienia odbiorcy kierunku współczesnej oświaty w kształtowaniu osobowości dzieci, wspieraniu ich szeroko rozumianego rozwoju we wszystkich jego aspektach, wzbudzanie naturalnej ciekawości całego świata, jego różnorodności i złożoności. Budowanie tożsamości dziecka w kontekście globalnym od najmłodszych lat pozwala na rozwijanie tych cech przyszłego społeczeństwa, których niedobór wydają się we współczesnym świecie jedną z głównych przyczyn barier i problemów społecznych.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.