ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Sport i kultura nas bawią

27.02.2019
Turnieje piłki siatkowej i piłki nożnej dla dzieci, spektakle teatralne oraz koncerty orkiestr dętych w Ząbkowicach Śląskich i Czerwonym Kostelcu to działania nowego projektu „Sport i kultura nas bawią”, na którego realizację Gmina Ząbkowice Śląskie otrzymała prawie 75 tys. złotych z funduszu mikroprojektów Euroregionu Glacensis.

Projekt realizowany będzie przez cały 2019 rok. Działania odbędą się po obu stronach granicy i brać w nich udział będą Polacy i Czesi. W ramach projektu zostaną zakupione stroje sportowe, kostiumy i rekwizyty, zapewniony zostanie również transport na partnerskie działania w Czerwonym Kostelcu.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020 za pośrednictwem Euroregionu Glacensis

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.