ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„Spotkania ze sztuką” – wyjazdy kulturalne dla dzieci

15.06.2016
Grupa nieformalna „Aktywne kobiety”, działająca na rzecz Środowiskowej Świetlicy Dla Dzieci im. Kubusia Puchatka otrzymała wsparcie w wysokości 4800,00zł na realizację projektu „SPOTKANIA ZE SZTUKĄ”. W ramach projekty dzieci ze świetlicy środowiskowej wraz z wolontariuszami z Publicznego Gimnazjum nr 2 wyjechały na dwa spektakle: „Może morze” oraz „Czarnoksiężnik z krainy Oz” w Teatrze Lalek

Po każdym spektaklu dzieci miały możliwość podyskutowania na temat obejrzanego widowiska, przy słodkim poczęstunku, pod opieką wychowawców.  Przygotowały również prace plastyczne, które wystawione były w Bibliotece Miejskiej do obejrzenia przez mieszkańców miasta.

   Czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkanie ze sztuką.

 

„Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw” to projekt dofinansowany z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na Lata 2014-2020.  Projekt realizowany jest przez Centrum ds. Katastrof i Klęsk Żywiołowych TRATWA, w partnerstwie z Dolnośląską Federacją Organizacji Pozarządowych i Fundacją Wspierania Organizacji Pozarządowych UMBRELLA.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.