ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Spotkanie absolwentów liceum pedagogicznego

13.06.2017

Absolwenci Liceum Pedagogicznego dla Wychowawców Przedszkoli, które istniało w Ząbkowicach Śląskich w latach 1952-1976 spotkali się w dawnej auli swojej szkoły, w której obecnie mieści się Starostwo Powiatowe. Nie zabrakło wspomnień i wielu wzruszeń, a kulminacyjnym punktem programu było przekazanie kronik szkoły do Izby Pamiątek Regionalnych im. Józefa Glabiszewskiego. Kroniki z rąk byłego dyrektora placówki Tadeusza Klisiewicza odebrał burmistrz Marcin Orzeszek oraz wicestarosta ząbkowicki Mariusz Szpilarewicz.
W spotkaniu wzięło udział równiez kilku nauczycieli i pedagogów Liceum: Maria Kruszelnicka, Danuta Sadurska-Pacześniak, Alicja Wszołek, Teresa Chomontowicz, Kazimierz Biszko, Alicja Latacz, Janina Mulak, Wiesława Rudy, Mirosław Krzysiek i Danuta Zajączkowska.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.