ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Fairy Tale Show z wizytą u Burmistrza

27.02.2012
W sobotę Burmistrz Marcin Orzeszek spotkał się ze zwycięzcami Muzycznej Bitwy Radia Wrocław 2012 - zespołem Fairy Tale Show.

Na zaproszenie burmistrza przybyli trzej członkowie grupy: Tomasz Grządkowski, Michał Mazur, Michał Paczkowski. Adam Gleń nie mógł uczestniczyć w spotkaniu. Młodzi artysci opowiadali o finałowym występie w Sali Koncertowej Radia Wrocław, emocjach i eksplozji radości jak ich ogarnęla po ogłoszeniu wyników.

Burmistrz pogratulował wyniku, który sprawił ogromną satysfakcję wszystkim mieszkańcom Gminy Ząbkowice Śląskie. Podziękował za to, iż swoją muzyką, promują Ząbkowice Śląskie, Życzył dalszych sukcesów w karierze muzycznej,  a przede wszystkim czerpania radości z tworzonej muzyki.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.