ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Spotkanie przedsiębiorców Gminy Ząbkowice Śląskie - transakcje barterowe

11.04.2013
Właściciele lokalnych firm, producenci i usługodawcy mieli możliwość zapoznania się z zaletami barteru – w dniu 10 kwietnia 2013 r. odbyło się spotkanie zorganizowane przez Forum Współpracy Barterowej.

Spotkanie miało na celu przybliżenie uczestnikom zasad współpracy barterowej czyli bezgotówkowej wymiany usług i produktów umożliwiających płacenie własnymi wyrobami lub oferowanymi usługami.

Podczas spotkania przedsiębiorcy wysłuchali prezentacji Pana Pawła Kamienieckiego reprezentującego Forum Współpracy Barterowej. Każdy z obecnych miał możliwość przedstawienia swojej firmy i działalności. Pan Mariusz Mruk Dyrektor PKO BP w Ząbkowicach Śląskich omówił ofertę banku dla przedsiębiorców. Głos zabrały także przedstawicielki Powiatowego Urzędu Pracy, które opowiedziały o formach zatrudniania osób w firmach i przedsiębiorstwach.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.