ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Spotkanie robocze Młodzieżowej Rady Miejskiej

05.11.2015
Młodzi Radni z Młodzieżowej Rady Miejskiej oraz kandydaci na radnych kolejnej kadencji spotkali się w Centrum Aktywności Młodzieży w Ząbkowicach Śl. na spotkaniu roboczym poświęconym podsumowaniu mijającej kadencji.

Podczas spotkania  młodzi  Radni  rozmawiali  o mijającej   kadencji, rozpoczęli  prace  nad rekomendacjami  dla radnych następnej kadencji oraz  zastanawiali się nad tym jak pomóc swoim młodszym kolegom w kampanii  przed nowymi wyborami   do Młodzieżowej Rady Miasta.  Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

Zaplanowano również kolejne takie zebrania Młodzieżowej Rady Miejskiej aby rozpoczętą pracę kontynuować.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Centrum Aktywności Młodzieży” realizowanego w ramach programu FIO i Gminy Ząbkowice Śl.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.