ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Spotkanie sołtysów w ramach "Odnowy Dolnośląskiej Wsi"

24.02.2012
W dniu 22 lutego 2012 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego odbyło się spotkanie Burmistrza Ząbkowic Śląskich Marcina Orzeszka z sołectwami uczestniczącymi w programie Odnowy Wsi Dolnośląskiej.

Była to okazja do zaprezentowania zasad najnowszego naboru wniosków w ramach konkursu "Przedsięwzięcia promujące ideę Odnowy Wsi", który trwać będzie od 1 marca do 6 kwietnia 2012 roku.

Gmina Ząbkowice Śląskie w programie Odnowy Dolnośląskiej Wsi bierze udział od 2009 roku. W chwili obecnej obejmuje ona miejscowości: Sulisławice, Strąkowa, Tarnów, Stolec, Jaworek, Pawłowice, Koziniec.


Sołectwa zainteresowane przystąpieniem do programu Odnowy Dolnośląskiej Wsi proszone są o kontakt z Wydziałem Funduszy Zewnętrznych pod nr telefonów: 74 816 53 13, 74 816 53 57.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.