ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Spotkanie w sprawie Strategii Rozwoju Gminy Ząbkowice Śląskie

14.02.2014
W dniu 14 lutego 2014 roku odbyło się spotkanie dotyczące opracowania Strategii Rozwoju Gminy Ząbkowice Śląskie na lata 2014 – 2020. Omówiono podstawowe założenia dokumentu oraz cele strategiczne i operacyjne Strategii. Niebawem gotowy dokument zostanie przedłożony do konsultacji społecznych a następnie pod obrady Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich.

Strategia to jeden z najważniejszych dokumentów, w którym określimy w jakim miejscu znajduje się Gmina Ząbkowice Śląskie i do jakiego celu zmierza oraz jak chcemy aby wyglądała w 2020 roku. Jestem przekonany, że wypracowana wspólnie Strategia Gminy Ząbkowice Śląskie z mieszkańcami oraz grupami społecznymi podczas konsultacji będzie dobrym drogowskazem do jeszcze lepszego i szybszego naszego rozwoju wykorzystując maksymlanie do tego środki zewnętrzne oraz wielki potencjał mieszkańców i przedsiębiorców”  – powiedział burmistrz Marcin Orzeszek.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.