ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Spotkanie z Joanną Bator, autorką „Rok Królika”

21.03.2017
Ząbkowice Śląskie gościły w poniedziałek pisarkę Joannę Bator, laureatkę literackiej nagrody NIKE, autorkę książki „Rok Królika”, której akcja osadzona jest w Ząbkowicach Śląskich. Powieść, która ukazała się w grudniu ubiegłego roku odniosła spory sukces i została bardzo ciepło przyjęta przez czytelników. Spotkanie poprowadziła pani Elżbieta Chorowska, a zorganizowało we współpracy z Gminą Ząbkowice Śląskie Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.

Pisarka opowiadała o swojej pracy nad książkami, trudnościach jakie napotykają współcześni pisarze oraz odpowiadała na pytania zgromadzonej publiczności. Na koniec była również mołżiwość podpisania przez panią Joannę książek i zrobienia pamiątkowych fotografii. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.