ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Spotkanie z przedsiębiorcami Gminy Ząbkowice Śląskie

06.06.2012
Po raz kolejny Burmistrz Marcin Orzeszek zaprosił przedstawicieli lokalnego biznesu na spotkanie, które miało miejsce w Urzędzie Miejskim w dniu 5 czerwca.

 

Podczas spotkania Zastępca Burmistrza Piotr Miernik zaprezentował obecny stan wdrażania Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego oraz przedstawił aktualną ofertę nieruchomości na sprzedaż. Kierownik Wydziału Funduszy Zewnętrznych Dariusz Małozięć przybliżył uczestnikom spotkania tematykę pozyskiwania środków unijnych dla przedsiębiorców. Kierownik Wydziału Rozwoju i Promocji Justyna Giryn omówiła działania promocyjne wspierające przedsiębiorców, w ramach których zaprezentowana została strona internetowa gminy, w tym zakładka „Przedsiębiorca”. Przedstawiła także projekt nowego folderu reklamowego firm Gminy Ząbkowice Śląskie.

Na koniec przedsiębiorcy mieli możliwość zadawania pytań na temat interesujących ich zagadnień. Ważną informacją dla wszystkich, którzy planują założyć działalność gospodarczą lub są już przedsiębiorcami i szukają dofinansowania była poruszona na zebraniu sprawa utworzenia punktu konsultacyjnego. Skorzystać z doradztwa i pomocy w zakresie zakładania firmy i pozyskiwania funduszy będzie mógł każdy w dniu 20.06.2012 r., w godzinach od 10:00 do 14:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego, bezpłatnie. Informacji udzielać będą specjaliści z Agencji Rozwoju Regionalnego „AGROREG” S.A.

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do promowania swojej działalności na stronie internetowej Urzędu Miejskiego, do skorzystania z bezpłatnych usług informacyjnych w punkcie konsultacyjnym oraz na kolejne spotkania.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.