ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Spotkanie z przedsiębiorcami - relacja

27.03.2013
Po raz kolejny Burmistrz Marcin Orzeszek zaprosił na spotkanie przedsiębiorców, które miało miejsce w Urzędzie Miejskim w dniu 26 marca. Zaproszeni przedstawiciele różnych instytucji związanych z przedsiębiorczością zaprezentowali swoje oferty i propozycje.

Tematyka marcowego spotkania dotyczyła – w pierwszym punkcie – narzędzi wspierających rozwój przedsiębiorstw, które może zaoferować instytucja bankowa. O kredytach i leasingu PKO Banku Polskiego wspieranych przez Dolnośląski Fundusz Gospodarczy opowiedzieli:

Pan Mariusz Mruk – Dyrektor PKO,
Pani Anna Marczyk – Kierownik Zespołu Przedsiębiorstw,
Pan Tomasz Kowalski – Manager Dolnoślaskiego Funduszu Gospodarczego,
Pan Mariusz Nowak – Dyrektor Regionalny PKO Leasing.

Zagadnienia prawne dotyczące transportu drogowego i prawidłowego załadunku w ruchu drogowym omówił Pan Wiesław Ziemianek – przedstawiciel Dolnośląskiego Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego we Wrocławiu – Oddział w Kłodzku oraz Jarsoław Łaganowski – Zastępca Dolnośląskiego Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego we Wrocławiu.

Kolejnym tematem poruszanym podczas spotkania była działalność Agencji Rozwoju Regionalnego „AGROREG” S.A. – Pani Małgorzata Sala i Pani Aleksandra Butrym zaprezentowały możliwości rozwoju przedsiębiorczości w regionie.

Na koniec przedsiębiorcy mieli możliwość zadawania pytań na temat interesujących ich zagadnień. Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do promowania swojej działalności na stronie internetowej Urzędu Miejskiego, do skorzystania z bezpłatnych usług informacyjnych w punkcie konsultacyjnym oraz na kolejne spotkania.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.