ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Spotkanie ze specjalistą podologiem – relacja z trzeciego wykładu w ramach cyklu „Dbaj o zdrowie”

01.10.2018
Temat sobotniego spotkania nosił nazwę – „Podologia w życiu codziennym ”. Specjalista Pani Katarzyna Michalik przekazała wiedzę na temat medycyny skupiającej się na diagnostyce, leczeniu i pielęgnacji stóp.

Podolodzy zajmują się także pacjentami z wrodzonymi wadami i zniekształceniami stóp (np. haluksy), uszkodzeniami skóry stóp (modzele, odciski, owrzodzenia, brodawki) oraz grzybiczym zakażeniem paznokci, pęknięciami skóry na piętach, stwardniałym i zgrubiałym naskórkiem na piętach, czy wreszcie wrastającymi paznokciami. Po ponad godzinnym wykładzie odbyła się dyskusja, w trakcie której uczestnicy spotkania zadawali wiele pytań.

Dziękujemy za zainteresowanie i już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Dbaj o Zdrowie” – sobota 6 października 2018 r., godz. 12.00.  Tematem kolejnego spotkania będzie kręgosłup – fakty i mity na temat bólu oraz profilaktyka zdrowotna.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.