ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Startuje Ząbkowicki Uniwersytet Dziecięcy 2016/2017

14.09.2016
Rozpoczyna się druga edycja projektu pn. Ząbkowicki Uniwersytet Dziecięcy, podczas którego dzieci będą miały możliwość zgłębić tajniki z różnych dziedzin nauki, kultury i sportu. Już 8 października odbędzie się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2016/2017.

Studentem pierwszego roku Uniwersytetu może zostać każde dziecko w wieku 6-7 lat, które mieszka lub uczęszcza do placówki oświatowej w Gminie Ząbkowice Śląskie.  Dodatkowo, informujemy, że dzieci które ukończyły rok akademicki 2015/2016 mogą kontynuować naukę na drugim roku. Zapraszamy do zapisywania swoich pociech.

Zapisy przyjmuje Ząbkowicki Ośrodek Kultury. Wypełnioną kartę zgłoszenia należy dostarczyć do siedziby organizatora (ZOK, Rynek 24) w terminie do dnia 5 października 2016 roku.  Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (40) o przyjęciu na pierwszy rok studiów decyduje kolejność wpływania zgłoszeń. Rok akademicki trwa 2 semestry. Opłata za każdy semestr wynosi 50 zł.

 

Więcej informacji znajdą Państwo w regulaminie poniżej.


 Ząbkowicki Uniwersytet Dziecięcy-regulamin.pdf

 karta-zgloszenia-I-rok.pdf 
karta-zgloszenia-II-rok.pdf

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.