ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Startuje Ząbkowicki Uniwersytet Dziecięcy-zapisy do 05.10.2016

14.09.2016
Zapraszamy do zapisywania swoich pociech na Ząbkowicki Uniwersytet Dziecięcy organizowany przez Ząbkowicki Ośrodek Kultury. Za jedyne 50 zł za semestr dzieci będą miały możliwość zgłębić tajniki z różnych dziedzin nauki, kultury i sportu.

Studentem pierwszego roku ZUD może zostać każde dziecko  w wieku 6-7 lat zamieszkałe na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie lub uczęszczające do placówek oświatowych Gminy Ząbkowice Śląskie.

Studentem drugiego roku może zostać Student, który ukończył pierwszy rok ZUD w roku akademickim 2015/2016.

Rekrutacja prowadzona jest w formie pisemnej poprzez zgłoszenie przez rodzica lub opiekuna prawnego wypełnionej karty zgłoszenia. Wzór karty zgłoszenia stanowi Załącznik  Nr 1 - dla Studenta pierwszego roku i Załącznik Nr 2 - dla Studenta drugiego roku.

Termin przyjmowania zgłoszeń do dnia 05.10.2016

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o przyjęciu na pierwszy rok studiów decyduje kolejność wpływania zgłoszeń. Planuje się przyjęcie 40 Studentów pierwszego roku.

Zapraszamy!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.