ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Strategia Rozwoju Gminy Ząbkowice Śląskie na lata 2022–2030 - Mieszkańcu Gminy Ząbkowice Śląskie - wypełnij ankietę!

25.10.2021
Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Ząbkowice Śląskie, zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety w celu przygotowania Strategii Rozwoju Gminy Ząbkowice Śląskie na lata 2022 – 2030.

Bardzo prosimy o zastanowienie się i udzielenie odpowiedzi na poniższe pytania. Wyniki ankietyzacji będą wykorzystane w procesie formułowania celów rozwoju i wyboru obszarów priorytetowych.


Naszym założeniem jest stworzenie Strategii Rozwoju Gminy Ząbkowice Śląskie, jako wspólnego dokumentu, w którym każdy mieszkaniec będzie miał swój udział – będzie mógł wskazać swoje potrzeby i określić kierunki i cele rozwojowe oraz przedsięwzięcia realizowane na terenie naszej gminy.

Ankietę prosimy wypełnić do 10 listopada 2021 roku.

 Z góry dziękujemy za poświęcony nam czas.

 

LINK DO ANKIETY:

https://forms.office.com/r/Nrm4BfUTnF

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.