ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Strategie marketingowe i skuteczny przekaz reklamowy - bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców !

06.05.2016
Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym szkoleniu, które odbędzie się 8 czerwca 2016 r. o godzinie 09.00 do 16.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego ( ul. 1 Maja 15 w Ząbkowicach Śląskich)

Celem szkolenia "Strategie marketingowe i skuteczny przekaz reklamowy" jest przekazanie przedsiębiorcom wiedzy i umiejętności na temat zasad budowania strategii marketingowej oraz związanej z nią strategii reklamy, by maksymalnie zaspokoić potrzeby klientów i zwiększyć tym samym sprzedaż w firmie oraz poprawić rozpoznawalność jej produktów i usług.

Szkolenie poprowadzi trener biznesu, specjalista ds. komunikacji w biznesie -  Zbigniew Pankiewicz

Dzięki szkoleniu dowiesz się jak  właściwie planować działania reklamowe, by nie marnować swojego czasu i pieniędzy !

Zapraszamy !

 

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa firmy (max 2 osoby), uprzejmie prosimy o potwierdzenie do 30 maja 2016 r. na adres: ewelina.bednarek-gajewska@zabkowiceslaskie.pl lub kontakt z panią Eweliną Bednarek-Gajewską tel. 748 165 346.

 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.