ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Strategii Rozwoju Gminy Ząbkowice Śląskie na lata 2021-2030 - konsultacje społeczne 6-21 lipca 2022 r.

06.07.2022
Szanowni Państwo, Opracowanie Strategii Rozwoju Gminy Ząbkowice Śląskie na lata 2021-2030 wchodzą w końcowy etap. Strategia ta, to jeden z najważniejszych dokumentów dla funkcjonowania naszej Gminy. Dokument ma określić pożądane i możliwe kierunki rozwoju, planowane działania oraz wskazać mocne i słabe strony funkcjonowania gminy.

W związku z tym, od 6 lipca 2022 roku do 21 lipca 2022 roku trwać będą konsultacje społeczne dotyczące opracowanego projektu Strategii. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nim i wyrażenia swojej opinii.

Prosimy o uwagi za pomocą formularza konsultacyjnego zamieszczonego poniżej wraz z projektem Strategii.

 Uwagi i opinie należy przesyłać w terminie do 21.07.2022 r. (liczy się data wpływu) do Urzędu Miejskiego w wersji papierowej lub na adres e-mail: konsultacje@zabkowiceslaskie.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.