ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Sukces Gminy Ząbkowice Śląskie i sukces Mieszkańców - pierwsze dotacje za wymianę kotłów wypłacone!

06.04.2023
Ponad 50 tysięcy trafiło do sześciu mieszkańców gminy Ząbkowice Śląskie, którzy wymienili stare kopciuchy i piece kaflowe na nowe ekologiczne kotły gazowe i na pelet.

Dofinansowanie jest możliwe dzięki programowi „Ciepłe Mieszkanie w gminie Ząbkowice Śląskie”, w którym nasza gmina wzięła udział jako jedna z pierwszych w Polsce i jako druga na Dolnym Śląsku wypłaciła dotacje.

- Zapraszamy do udziału w programie właścicieli lokali mieszkalnych położonych na terenie naszej gminy – mówi Marcin Orzeszek burmistrz Ząbkowic Śląskich – wierzę, że dzięki tym dotacjom powietrze w gminie będzie czystsze, a więc jakość życia mieszkańców będzie jeszcze lepsza.

Wszelkich informacji na temat programu „Ciepłe Mieszkanie” oraz „Czyste Powietrze” dla domków jednorodzinnych udziela Wydział Funduszy Zewnętrznych pod nr tel. 748 165 313, 748 165 347 i 748 165 357.

Więcej informacji:

https://www.zabkowiceslaskie.pl/mieszkaniec/_uniq_Yssj82rM,753.html

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.