ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„SuperKinder 2017’” – bezpłatny kurs języka niemieckiego dla dzieci od stycznia 2017 roku

23.11.2016
Od nowego roku kalendarzowego rusza druga edycja dwudziestogodzinnego kursu języka niemieckiego „SuperKinder 2017’” dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie.

 

Na zajęcia uczęszczać będą uczniowie, którzy do tej pory nie uczyli się języka niemieckiego w szkołach.  Rekrutacja odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 1 i Szkole Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich wśród dzieci  chętnych do poszerzania swojej wiedzy oraz umiejętności w tej dziedzinie. Lekcje prowadzone będą metodami aktywnymi przy wykorzystaniu sprzętu multimedialnego. Zajęcia dla dwóch grup mają  charakter bezpłatne i odbywać się będą w godzinach popołudniowych w Ząbkowickim Ośrodku Kultury od 9 stycznia 2017 roku do 5 czerwca 2017 roku.

Uroczysta inauguracja „SuperKinder 2017’” odbędzie się 4 stycznia 2017r. o godzinie 17.00 dla zapisanych  uczniów oraz ich rodziców/opiekunów w kawiarni ZOK-u. Serdecznie zapraszamy!

regulamin-zajec-niemieckiego-2017-2.doc
deklaracja-uczestnictwa-superkinder-2017.doc

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.