ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

SWAP PARTY w ZOK-u!

18.09.2012
Zapraszamy do ZOK-u na SWAP PARTY, czyli bezgotówkową wymianę odzieży! 6 października, godz. 12.00-16.00 - Hol kina w Ząbkowickim Ośrodku Kultury Wstęp to jedynie 3 zł !
Jeśli masz w szafie przynajmniej kilka rzeczy, których nie miałaś na sobie od wielu miesięcy, to znaczy, że powinnaś się wybrać na Fashion Swap Party. Zamiast kupować kolejne ciuchy, lepiej zamień te, które zalegają w garderobie. Przy okazji poznasz nowych ludzi i miło spędzisz czas.

Zasady są proste: na spotkanie w wyznaczonym miejscu, przynieś rzeczy, których nie używasz - ciuchy, buty, torebki, biżuterię, ale też perfumy, które są nietrafionym prezentem od byłego narzeczonego, albo kosmetyki niedopasowane do twojej cery. Dla kogoś innego mogą okazać się przedmiotami, których właśnie szukali. Ważne jest jednak, żeby rzeczy były w dobrym stanie, były ciekawe i modne, a kosmetyki niezużyte. W zamian możesz pobuszować w cudownościach, które podarowali inni. Warto pamiętać, że swap party to nie targowisko. Tutaj nie chodzi tylko o pozbycie się nielubianych rzeczy i zaopatrzenie w nowe, ale przede wszystkim o spotkanie, poznanie nowych ludzi, zabawę z przebierankami i miłe spędzenie czasu. Jeśli myślisz, że na swap party zarobisz pozbywając się starych rzeczy, to w ogóle nie wybieraj się na tę imprezę.
 

ZAPISY : tel. 74 815 28 96
 
Koniecznie proszę o potwierdzenie obecności - znacznie bardziej ułatwi to organizację eventu!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.