ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Świętowanie Dnia Kobiet w Gminie Ząbkowice Śląskie

12.03.2024
Z okazji Dnia Kobiet 8 marca w Ząbkowickim Centrum Kultury i Turystyki odbyło się dedykowane wszystkim Paniom przedstawienie przygotowane przez Ząbkowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Nie zabrakło tanecznych pokazów i wspólnego śpiewania, a wszystko to podszyte dużą dawką dobrego humoru. Na koniec wszystkie panie od Burmistrza Ząbkowic Śląskich Marcina Orzeszka otrzymały symboliczny słodki upominek. Dzień Kobiet świętowano również w Strąkowej, Stolcu, Szklarach Wsi, Brodziszowie, Pawłowicach oraz Sieroszowie. A na zakończenie tak owocnego weekendu w Ząbkowickim Centrum Kultury i Turystyki odbył się koncert Jacka Silskiego z okazji Dnia Kobiet

Raz jeszcze, Drogie Panie niech każdy dzień będzie dla Was wyjątkowy.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.