ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Sylwestrowy Turniej Piłki Nożnej

02.01.2018
Sylwestrowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej Andrzeja Dominika tradycyjnie odbył się na Hali Słonecznej w ostatni piątek roku. 29 grudnia na ząbkowickiej hali sportowej rywalizowało 7 drużyn: Skałki Stolec, Orzeł Ząbkowice Śląskie, Polonia Ząbkowice Śląskie, Czarni Braszowice, Tarnovia Tarnów oraz po raz pierwszy w historii tych zawodów Sparta Ziębice i Unia Bardo. Rywalizacja odbywała się w dwóch grupach – w pierwszej rywalizowały Unia Bardo, Tarnovia Tarnów, Skałki Stolec i Polonia Ząbkowice Śląskie, w drugiej Orzeł Ząbkowice Śląskie, Czarni Braszowice i Sparta Ziębice. Najlepsze zespoły w grupach zagrały w wielkim finale, a drużyny, które zajęły drugie miejsca zagrały o trzecie miejsce.

W tym roku najlepsi okazali się zawodnicy Unii Bardo, którzy w finale pokonali 1:0 Orła Ząbkowice Śląskie, natomiast w meczu o trzecie miejsce zawodnicy Polonii Ząbkowice Śląskie okazali się lepsi od Sparty Ziębice pokonując ich 3:0.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.