ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Szacowanie skutków suszy

25.09.2015
Burmistrz Ząbkowic Śląskich informuje, że osoby zainteresowane oszacowaniem strat w gospodarstwach rolnych spowodowanych suszą, są proszone o składanie wniosków w terminie do dnia 25.09.2015r.

Zgodnie z wytycznymi z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi szacowanie strat spowodowanych suszą musi zakończyć się w terminie do 30 września br. poprzez przekazanie wypełnionych wniosków i podpisanych protokołów do biur powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Pozostały do końca września czas jest niezbędny do rozpatrzenia wniosku a następnie przeprowadzenia wizji terenowej w celu oszacowania strat, sporządzenie obliczeń, wypełnienie protokołów i ich wydanie poszkodowanym rolnikom.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.