ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ograniczenia w ruchu drogowym na ul. Kamienieckiej

24.02.2012
Szanowni Mieszkańcy Ząbkowic Śląskich - informujemy, iż w dniu wczorajszym tj. 23 lutego br. wprowadzono ograniczenie w ruchu drogowym na drodze wojewódzkiej Nr 382 (ulica Kamieniecka i ulica Kłodzka). Ograniczenie to dotyczy pojazdów samochodowych, których ciężar całkowity przekracza 20 ton.

Wprowadzone ograniczenie może spowodować pewne utrudnienia na drodze Nr 385 (ul. Ziębicka, ul. Staszica, ul. Kusocińskiego, ul. Żeromskiego oraz ulic Wrocławskiej bądź części Wrocławskiej, części 1 Maja i ul. Legnickiej).

Pragniemy jednocześnie zaznaczyć, iż przedmiotowe drogi są drogami wojewódzkimi w zarządzie Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei we Wrocławiu. To właśnie zarządca wydał nakaz wprowadzenia przedmiotowego ograniczenia na drodze Nr 382. Wykonawcą zmiany organizacji ruchu jest Zarząd Dróg Powiatowych na podstawie posiadanych umów z Dolnośląską Służbą Dróg i Kolei we Wrocławiu.

Na podstawie uzyskanych informacji zawiadamiamy, że wprowadzone ograniczenie jest czasowe i  winno być zniesione po przeprowadzeniu stosownych napraw w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 382.

Wszelkich informacji na ten temat można uzyskać pod numerem telefonu: 609 990 956.

Informacja (korespondencja) - Kamieniecka.pdf

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.