ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Szkoła Podstawowa nr 2 zostanie zmodernizowana

18.10.2021
Spośród 214 wniosków złożonych do Programu „Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu” współfinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 „Poprawa efektywności energetycznej w budynkach szkolnych” wybrano 23 do dofinansowania i wśród nich znalazł się projekt Gminy Ząbkowice Śląskie „Poprawa efektywności energetycznej poprzez termomodernizację budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Ząbkowicach Śląskich”.

Dofinansowanie wynosi ponad 2,5 mln złotych!

W ramach zadania zostanie dokonana termomodernizacja budynku wraz z wymianą ogrzewania na pompy ciepła, wymiana stolarki okiennej, grzejników, nowy dach i elewacja. Termomodernizacji zostanie również poddana sala gimnastyczna. Na terenie przyszkolnym powstanie fotowoltaika.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.