ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Takiego pokazu sztucznych ogni w Ząbkowicach jeszcze nie było !

28.12.2015
Tegoroczna zabawa sylwestrowa na ząbkowickim rynku będzie wyjątkowa ze względu na niepowtarzalny pokaz sztucznych ogni, który rozpocznie się tuż po północy. Będzie to ok. 15-minutowy pokaz składający się z kilkuset wystrzałów - to prawie tona materiałów pirotechnicznych i niesamowite efekty świetlne. Jeśli chcielibyście zobacz festiwal światła, to nie musicie jechać do wielkich miast. W Mieście Krzywej Wieży i Frankensteina będzie kolorowo, energetycznie i wystrzałowo, ale przede wszystkim bezpiecznie.

Impreza sylwestrowa rozpocznie się o 22.00 - ząbkowiczanie i goście będą mogli bawić się przy muzyce dyskotekowej i klubowej do 02.00.

Zdjęcia - Firma ARMAGEDON Dariusz Zając - Świdnica

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.