ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Targi Produktu Regionalnego i Rękodzieła Artystycznego już 8 sierpnia 2015 r.

16.07.2015
Serdecznie zapraszamy na Targi Produktu Regionalnego i Rękodzieła Artystycznego, które odbędą się 8 sierpnia 2015 r. na ząbkowickim rynku.

W tym dniu stawiamy na naszą regionalną tradycję  i ekologię. Gdzie podczas imprezy lokalni producenci zaprezentują szeroki wybór organicznej żywności i produktów wytwarzanych na bazie receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Będzie dużo zdrowej i tradycyjnej żywności regionalnej, naturalnej, ekologicznej i organicznej, będą miody oraz wyroby mleczarskie, a także swojskie wędliny. Podczas imprezy nie zabraknie też artykułów rzemieślniczych, ręcznie robionej biżuterii czy ceramiki oraz mody inspirowanej folklorem.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości którzy cenią zdrową, ekologiczną żywność i dbałość o środowisko, a także ręcznie wytwarzane ozdoby.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.