ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Terminy i kryteria rekrutacji do Przedszkoli Publicznych na rok szkolny 2024/2025 w Gminie Ząbkowice Śląskie

09.01.2024
Burmistrz Ząbkowic Śląskich podaje do publicznej wiadomości:
  • terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów, na rok szkolny 2024/2025 do przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Ząbkowice Śląskie;

(Zarządzenie Nr 9/I/EKS-2024 Burmistrza Ząbkowic Śląskich z dnia 4  stycznia 2024 r. w sprawie ustalenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w  tym terminów składania dokumentów,  na rok szkolny 2024/2025 do przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Ząbkowice Śląskie - DO POBRANIA PONIŻEJ)  

  • kryteria brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym oraz dokumenty niezbędne do potwierdzenia spełnienia tych kryteriów, a także liczbę punktów możliwą do uzyskania za poszczególne kryteria, zgodnie z ustawą – Prawo oświatowe;

(Uchwała nr XLIV/262/2017 Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich  z dnia 30 marca 2017 r. w sprawie określenia kryteriów rekrutacji do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Ząbkowice Śląskie - DOPOBRANIA PONIŻEJ).

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.