ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Tfu, na psa urok! – ząbkowicka szopka noworoczna

22.01.2018
Stowarzyszenie Animatorów Kultury wystawiło na scenie Ząbkowickiego Ośrodka Kultury kolejną, 10 już Ząbkowicką Szopkę Noworoczną. Szopka przedstawia w krzywym zwierciadle ząbkowicką rzeczywistość minionego roku, najważniejsze i najbardziej poruszające wydarzenia, jakie miały miejsce w naszej gminie.

Tegoroczna szopka nawiązywała głównie do obchodów 730-lecia miasta. Przedstawienie opierało się na klątwie, jaką na miasto miała rzucić spalona na stosie wiedźma. Organizatorzy szopki poruszali również tematy smogu, remontu ul. Kamienieckiej, planowanych inwestycji, pracy urzędników oraz nadchodzących wyborów. W swoim przesłaniu aktorzy na koniec gorąco zachęcili do udziału w wyborach, przekonując, że każdy z nas dzięki nim ma wpływ nie tylko na to, kto nas będzie reprezentował, ale przede wszystkim na to, co się wokół nas przez najbliższe lata będzie działo.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.