ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Tradycja i innowacyjność – jubileusz ząbkowickiej fabryki Legrand Polska

26.09.2016
Ząbkowicka fabryka firmy Legrand obchodziła w piątek uroczystość 70 lat istnienia zakładu w Ząbkowicach Śląskich oraz 20 lat obecności firmy Legrand w Polsce. Podczas uroczystości zaprezentowano historię firmy Legrand oraz 70-lecie istnienia ząbkowickiej fabryki. Nie zabrakło również nagród i wyróżnień dla najlepszych pracowników poszczególnych wydziałów oraz tych z najdłuższym stażem pracy. W obchodach oprócz burmistrza Marcina Orzeszka i wicestarosty ząbkowickiego Mariusza Szpilarewicza udział wzięli m.in. Prezes Legrand Polska Fabio Sala i Dyrektor Generalny Legrand Gilles Schnepp.

Obecny na uroczystościach Marcin Orzeszek, Burmistrz Ząbkowic Śląskich mówił w swoim wystąpieniu o wyjątkowości tej fabryki, będącej od zawsze największym zakładem pracy w naszej gminie, podkreślając fakt, że często pracowały i pracują w nim całe rodziny.

Więcej ifnormacji na stronie firmy Legrand Polska: www.legrand.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.