ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Trasa 10 Ząbkowickiej

16.06.2015
Do biegu na 10 km w Ząbkowicach Śląskich pozostało nieco ponad 2 miesiące. W ostatnią sobotę sierpnia z ul. Powstańców Warszawy ruszy II edycja biegu na 10 km „10 Ząbkowicka”. Meta będzie miała miejsce w Rynku. Trasa w porównaniu do ubiegłorocznej edycji została zmieniona z powodu prowadzonych remontów ulic. Zmianie uległo także Biuro zawodów, które znajdować się będzie w Hali Słonecznej przy ul. Powstańców Warszawy 7. Przygotowano tam również duży parking, szatnie, prysznice oraz depozyt.

Trasa wynosi równe 10 km i przebiega głównie drogami publicznymi. Zapraszamy do zapoznania się z trasą i regulaminem oraz do zapisywania się na bieg. Tylko do końca lipca wpisowe wynosi jedynie 1 zł! Przygotowanych pakietów startowych jest 500, a do tej pory zapisały się 273 osoby. 

 

Szczegóły na www.zabkowicka10.pl

 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.