ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Trwa nabór wniosków o dofinansowanie kosztów realizacji przydomowych oczyszczalni ścieków

11.01.2023
Informujemy, iż jak co roku trwa nabór wniosków o dofinansowanie kosztów realizacji przydomowych oczyszczalni ścieków. Prowadzony nabór ma charakter ciągły i trwać będzie do czasu wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na ten cel w budżecie gminy.

W roku bieżącym, tak jak w poprzednich, dotacje będą mogły być  przyznawane na dofinansowanie budowy przydomowych oczyszczalni ścieków dla budynków mieszkalnych, a wysokość dofinansowania wynosić będzie do 50%, lecz nie więcej niż 5.000,00 zł brutto.


Szczegółowych informacji udziela Wydział Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich tel. 748165313 lub e-mail fundusze@zabkowiceslaskie.pl.


Poniżej dostępne formularze niezbędne do ubiegania się o uzyskanie dofinansowania:

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.