ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Trwają prace związane ze zmianą organizacji ruchu drogowego - nowe przystanki

11.08.2020
W związku z uruchomieniem 1 września 2020r. Ząbkowickiej Komunikacji Publicznej informujemy, że trwają prace związane ze zmianą organizacji ruchu drogowego na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie mające na celu utworzenie nowych przystanków autobusowych, z których korzystać będzie komunikacja miejska.

Prace te realizowane są na podstawie zatwierdzonych przez Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich projektów organizacji ruchu. Wyznaczenie nowych przystanków jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania ZKP oraz umożliwienia jak największej liczbie mieszkańców korzystania z tej formy transportu publicznego. Ząbkowicka Komunikacja Publiczna powstała w trosce o podnoszenie jakości życia mieszkańców Gminy Ząbkowice Śląskie i ma na celu tworzenie zrównoważonego transportu miejskiego w oparciu o nowe ekologiczne autobusy. Jednocześnie informujemy, iż wszelkie uwagi oraz sugestie dotyczące funkcjonowania komunikacji miejskiej można zgłaszać poprzez mail zkp@zabkowiceslaskie.pl.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.