ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Turniej Orlik Cup na Hali Słonecznej

17.02.2017
Zawodnicy z rocznika 2008 i młodsi zawitali w niedzielę, 12 lutego na Halę Słoneczną, gdzie wzięli udział w Turnieju Orlik Cup. Do miasta Frankensteina zawitały zespoły z Bielawy, Stronia Śląskiego, Lądka Zdrój, Paczkowa oraz Kamieńca. Orlik jako gospodarz wystawił dwie drużyny, prowadzone przez trenerów Szymona Markowskiego i Łukasza Korniów.

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, do finału dotarły zespoły ze Stronia i Bielawy, wyprzedzając drużyny gospodarzy jedynie lepszym bilansem bramek w fazie grupowej. W małym finale, czyli meczu o 3 miejsce, młodsza drużyna ORLIKA prowadzona przez Trenera Łukasza Korniów zwyciężyła z kolegami z ząbkowickiej Szkółki po konkursie rzutów karnych. 

Wyniki to jednak sprawa drugorzędna, przede wszystkim liczy się nauka gry w piłkę oraz dobra zabawa. Dzieci miały zapewniony ciepły posiłek oraz słodkości. Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale, puchary oraz dyplomy.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.