ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

"Twój Biznes – Twoja Szansa" - konkurs z nagrodami dla młodzieży !

18.05.2016
Burmistrz Ząbkowic Śląskich zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie do udziału w konkursie Twój Biznes- Twoja Szansa, w którym można zaprezentować swoją wizję idealnej firmy. Celem konkursu jest promocja przedsiębiorczości, ale przede wszystkim wspieranie postaw innowacyjnych i przedsiębiorczych wśród młodzieży z Gminy Ząbkowice Śląskie. Zadaniem konkursowym jest stworzenie autorskiego projektu biznesowego – biznesplanu, który powinien charakteryzować się innowacyjnością, kreatywnością, a także wyróżniać się pod względem wpływu na promocję regionu.

Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmowane są w Biurze Obsługi Interesanta w siedzibie Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15,  w terminie do 31 maja 2016 r.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe !

Formularz zgłoszeniowy do pobrania: formularz-zgoszeniowy.pdf 

Regulamin Konkurs: http://bip.zabkowiceslaskie.pl/ordinances/content/1375

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.