ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

"Twój Biznes – Twoja Szansa" - rusza II edycja konkursu z nagrodami dla młodzieży!

30.03.2017
Gmina Ząbkowice Śląskie po raz drugi realizuje projekt dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych pod nazwą „Twój Biznes-Twoja Szansa”. Działania tego przedsięwzięcia ukierunkowane są na rzecz upowszechniania i wdrażania idei przedsiębiorczości. Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie do udziału w konkursie - do zdobycia cenne nagrody!

Pierwsza edycja Konkursu „Twój Biznes-Twoja Szansa” cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży – licznie zgłoszone prace konkursowe zawierały ciekawe i innowacyjne pomysły na własny biznes. Mamy nadzieję, że kolejna edycja również przyczyni się do powstania wielu autorskich projektów biznesowych. 

Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmowane są w Biurze Obsługi Interesanta w siedzibie Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15,  w terminie do 30 czerwca 2017 r. Oficjalne rozstrzygnięcie Konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w dniach 16-17 września 2017 r. podczas X Prezentacji Gospodarczych Ziemi Ząbkowickiej i IV Ząbkowickich Targów Rolno-Spożywczych na Hali Słonecznej w Ząbkowicach Śląskich.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Zarządzenie w sprawie ustalenia Regulaminu Konkursu "Twój Biznes- Twoja Szansa"

Regulamin Konkursu

Formularz Zgłoszeniowy - wersje edytowalne:
formularz-zgoszeniowy-do-konkursu-twoj-biznes-2017.docx
formularz-zgoszeniowy-do-konkursu-twoj-biznes-2017.doc

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.